fbpx
Бизнис вести - Настани

Бизнис вести - Настани (12)

SKY BAR & RESTAURANT има потреба од келнер/бармен!

 

SKY BAR & RESTAURANT го проширува својот персонал и нуди вработување за двајца келнери/бармени

Подарок создаден со љубов за посебни моменти

ERA парфемите користат посебно одбрани состојки присутни во егзотичните зони долж Медитеранот и Блискиот Исток. Нивната комбинација освен што создава хармоничен и долготраен мирис, воедно ги разоткрива и карактерот на полот кој што го користи.

SKY SPA го проширува својот тим

 

SKY SPA го проширува својот тим!
Отворени позиции за фризер, масер и козметичар!
За Повеќе информации обратете се на +389 78 225 866

Место на подиумот за Маџунков и Дебников

Изминатава недела со почеток во 12 часот на патеката Орман, близу Скопје беше одржана првата трка од македонскиот шампионат во мотокрос, организирана од мото клубот „Вардар“ од Скопје.

Солидарноста нè прави луѓе

Gevgelija.biz во пресрет на потребите на станарите од опожарената зграда на улица Ристо Чавдаров, ги повикува жителите на општина Гевгелија

Агенда - CREAM Restaurant

Нов викенд во Cream Restaurant.

„СЕ ВО ЕДНО“ - најбаран кредитен производ

,,СЕ ВО ЕДНО ,, во рекордно време стана најактуелен и најбаран кредитен  производ ,

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Facebook

Go to top