fbpx
Бизнис вести - Настани

Бизнис вести - Настани (12)

Цела Гевгелија вечерва ќе пее со Дац и Александар!

Вечерва на гевгелиската публика им го претставува најактуелното ДУО кои со своите албуми ни ги развеселија деновите во карантин.

SKY HOTEL со потреба од персонал!


SKY HOTEL има потреба од рецепционер/ка келнер/ка и бармен!

Подарок создаден со љубов за посебни моменти

ERA парфемите користат посебно одбрани состојки присутни во егзотичните зони долж Медитеранот и Блискиот Исток. Нивната комбинација освен што создава хармоничен и долготраен мирис, воедно ги разоткрива и карактерот на полот кој што го користи.

SKY SPA го проширува својот тим

 

SKY SPA го проширува својот тим!
Отворени позиции за фризер, педикир и маникир!
За Повеќе информации обратете се на телефонските броеви 

078 225 866

076 434 111

Last modified on Петок, 10/09/2021

CREAM Restaurant - ЕМ ЗДРАВО, ЕМ ВКУСНО

Домаќинот сит, но гостите посити. Од гурман до гурмани.

Место на подиумот за Маџунков и Дебников

Изминатава недела со почеток во 12 часот на патеката Орман, близу Скопје беше одржана првата трка од македонскиот шампионат во мотокрос, организирана од мото клубот „Вардар“ од Скопје.

Солидарноста нè прави луѓе

Gevgelija.biz во пресрет на потребите на станарите од опожарената зграда на улица Ристо Чавдаров, ги повикува жителите на општина Гевгелија

„СЕ ВО ЕДНО“ - најбаран кредитен производ

,,СЕ ВО ЕДНО ,, во рекордно време стана најактуелен и најбаран кредитен  производ ,

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Facebook

Go to top