fbpx

Бизнис новости

 

Погледнете дел од новата Пролетна колекција на Бутик "KANN"

View the embedded image gallery online at:
https://www.gevgelija.biz/mk/biznis-vesti.html#sigProId35c5b67677

 

  Локациијата на Бутик Кан можете да ја пронајдите преку Google Maps. 

 

Следете нè и контактирајте преку нашата официјална Фејсбук страна Бутици Kann&Dino.

Повeќе информации за услугите на Кан ќе ги пронајдете на следниот линк.

Бутик ДИНО со дел од новата Пролетна колекција!

Омега Дент со голема радост Ве поканува во новоотворените простории на

Интервју со Елизабета Кочева Јосифовска- менаџер за маркетинг и продажба

,,СЕ ВО ЕДНО ,, во рекордно време стана најактуелен и најбаран кредитен  производ ,

Клик Веб Студио

Facebook

Go to top
Template by JoomlaShine