fbpx

ЕДНА ДИПЛОМА МНОГУ МОЖНОСТИ, ОБУКА ЗА МАСЕРИ И СПА ТЕРАПЕВТИ

ЕДНА ДИПЛОМА МНОГУ МОЖНОСТИ, ОБУКА ЗА МАСЕРИ И СПА ТЕРАПЕВТИ

За прв пат во Гевгелија Спа и Велнес Асоцијацијата на Македонија организира обуки за професионални масери и спа терапевти. Обуките се верификувани и се изведуваат во специјализирани услови.

Обуката опфаќа комбинирана настава од 300 часа теорија и пракса и практична обука кај работодавач. По завршување се доделуваат интернационално призната диплома со кој ви се нуди можност за аплицирање и вработување на крузери, домашни и меѓународни спа компании.

 

Уписите се во тек а обуките започнуваат од 2 Ноември

Нашите предавачи се лиценцирани. Ве покануваме да откриете зошто сме посебни, зошто не е важно која професија ја избирате туки каде и од кого ќе учите!

Контакт:

Моб. +389 70 808468
е-маил. Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

За повеќе информации посетете ја официјалната веб страна на СВАМ www.swam.mk


 

 

 

Read 413 times

Last modified on Петок, 02/10/2020

Facebook

Go to top