fbpx

Аква Спорт - Гевгелија

Веќе неколку години ѐ единствената специјализирана продавница за сѐ што ѐ потребно од риболовна опрема, како и за асистенција и поправка на истата.

Омега Дент - Свeчено отвaрање на новите простории

Омега Дент со голема радост Ве поканува во новоотворените простории на

Дон Андон

Првата продавница во градот отворена за да ги задоволи потребите на најмалите. 

CREAM Restaurant

Ресторан кој постојано е во тренд, правејќи го секојдневието невообичаено. Минималистичкиот амбиент става акцент на грижливо одбраното мени

Кофриз

- КОФРИЗ произведува: цевасти грејачи, керамички инфра грејачи,

Дентал Центар Поп-Ристови

Дентал Центар Поп-Ристови

Time Out - Coffee 2 go

Time Out - Coffee 2 go

ANK M SPORT Спортска опрема

Најдобрите светски брендови на спортска облека за мажи, жени и деца, достапни во сите големини.

ПЗУ Аптека Елена-фарм

ПЗУ Аптека Елена-фарм

Авто школа ПРИМА

 

Авто школа ПРИМА е првата автошкола во општина Гевгелија и пошироко со традиција од 25 години постоење.

Бутик KANN

Главното место во градот што ги следи најдобрите машки трендови во светот.

Бутик " DINO "

Ексклузивен бутик за машка облека на познати брендови за разумни цени.

Models Shoes

Било кој и да прашате ќе се согласи дека најзадолжителниот дел од секоја облека е чевелот.

MODELS Sport

Ако барате најдобра спортска облека и обувки по најниска цена, тогаш сте на вистинското место.

Екстра Маркет

Екстра Маркет со 3 локации во Гевгелија и 1 локација во с.Негорци, овозможуваат најголем избор на производи со најдобри цени.

Апартмани Вила Роза

Објектот располага со модерно опремени апартмани и студија.

Апартманите и студијата располагаат со комплетно опремени бањи, супер опремени модерни кујни, комотни плакари, ТВ, клима, бесплатен интернет.

Go to top
Template by JoomlaShine