fbpx

Models Shoes

Models Shoes

 

Било кој и да прашате ќе се согласи дека најзадолжителниот дел од секоја облека е чевелот.

Минималистичко организирано место исполнето со машки и женски чевли достапни во природна и вештачка кожа. 

Мешавина на брендови и стилови кои опфаќаат од секојдневни обични чизми до штикли во тренд и за елегантни вечерни комбинации. Голем избор за цени со среден опсег. 

Продавницата ќе ја најдете на главниот влез во градскиот трговски центар.

 

Контакт:

ул. Маршал Тито бр.156, Гевгелија

Моб. (+389) 71 926 667

е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Веб: http://www.modelsshoes-sport.com

 

Read 84 times

Last modified on Петок, 14/12/2018

Go to top
Template by JoomlaShine