fbpx

Апартмани Вила Роза

Објектот располага со модерно опремени апартмани и студија.

Апартманите и студијата располагаат со комплетно опремени бањи, супер опремени модерни кујни, комотни плакари, ТВ, клима, бесплатен интернет.

 

 

Клик Веб Студио

Facebook

Go to top