fbpx

Се изнајмува куќа од 140м2 на улица Загребска во Гевгелија

Се изнајмува куќа од 140м2 на улица Загребска во Гевгелија

Се изнајмува куќа со површина од 140 м2 со распоред:

- Предсобје;
- Голема дневна со трапезарија и кујна;
- 3 Спални соби;
- Купатило;
- Голем балкон со двор

Куќата има место за паркинг во дворот и во гаража.

Се наоѓа на ул. Загребска 24 на 3-4 минути од центарот на градот.

За цена за изнајмување и дополнителни информации јавете се на телефонскиот број. 078456885

- Тиле

Галерија:

Read 857 times

Last modified on Среда, 07/08/2019

Facebook

Go to top