fbpx

За љубители на планината. Се продава викендичка на Кожуф.

За љубители на планината. Се продава викендичка на Кожуф.

Се продава викендичка на одлична локација, населба Смрдлива Вода, Гевгелија.

Викендичката е 39м2, со имотен лист.
Викендицата е на самата река со дворно место 80 м2, комплетно опремена и веднаш вселива, и вклучува: Дневна, Трпезарија, Кујна, Купатило и 2 Спални соби.


Во самиот двор има и магацински простор.

 

 

Цена: 18 000 евра

За повеќе информации јавете се на телефонскиот број 071218772

 

 

.

 

Read 760 times

Last modified on Среда, 20/11/2019

Facebook

Go to top