fbpx

Пристигна новата Eсенска колекција во Бутик ЕЛИТ

Пристигна новата Eсенска колекција во Бутик ЕЛИТ

Погледнете дел од новата колекција на Бутик Елит.

Цена и достапни големини имате под секоја слика. 

Бесплатна достава до врата само за нарачките над 950 денари низ цела Македонија,  

За повеќе информациии, моменталната достапна големина, нарачки и цени контактирајте го Бутик Елит на телефонскиот број 078415543 или преку официјалната фејсбук фан страна Бутик ЕЛИТ.

Повеќе за Бутик Елит кликнете на следниот линк.

1. Кошула 1290 денари (Достапни броеви од 36 до 42), Панталони 990 денари (Достапни броеви од xs do xl), Ташна 1690 денари. 

 

2.Палто 2690 denara (Достапни големини од s до xl), Панталони 1290денари (Достапни броеви од 38 до 44), Ташна 1490 денари  

 

 3.Блуза 890 денара,(S од L), Панталони 990 денари (xs-xl), Ташна 1590 денари,

 

4. Блуза 590 денара, од s до xl 

 

5.Блуза 590 денара, од s до xl 

 

6. Блуза 790 денара (универзален број) Панталони 990 денари од XS до L, Ташна 1490 денари, 

 

7.Блуза 790 денара (s - xl), Панталони 990 denara xs do L, 

 

8. Фустан 1790 денари (достапни броеви од 38 до 44) 

 

9. Фармерки 950 денара (од xs do xl), Џемпер 890 денари - универзален број, (ги има во повеќе бои) 

 

10. Џемпер 790 денара ( универзален број) - ги има во повеќе бои 

 

11. Фустан 1790 денари, ( достапни бровеи од 38 до 44 )  

 

12. Сако 1590 денара ( достапни големини од S до L), Панталони 990 денари (од XS do L)

 

13. Палто 3090 денара (достапни броеви од 36 до 44), Панталони 1290 од 38 до 46, Ташна 1690 денара.  

 

14. Палто 3090 денара (достапни броеви од 36 до 44), Панталони 1290 од 38 до 46, Ташна 1690 денара.  

 

15. Панталони 990 (достапни големини од xs do xl), Кошула 1190 денара (од 36 до 42) 

 

Αдреса:

ул. Маршал Тито бр.110/5, Гевгелија

Контакт:

Моб. (+389) 78 456 885

Фејсбук: Butik Elit

е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Read 730 times

Last modified on Вторник, 24/09/2019

Facebook

Go to top