fbpx

SKY BAR & RESTAURANT има потреба од келнер/бармен!

SKY BAR & RESTAURANT има потреба од келнер/бармен!

 

SKY BAR & RESTAURANT го проширува својот персонал и нуди вработување за двајца келнери/бармени

со искуство и познавање во сопствената област.

Биди дел од тимот на SKY HOTEL кој од својот луксузен бар-ресторан нуди уникатен поглед.

Заинтересираните можат да добијат повеќе информации на контакт број 078 225 866.


SKY BAR & RESTAURANT има потреба од келнер бармен

 

 

Sky Hotel Granicen Premin Bogorodica,
1480 Gevgelija, North Macedonia
Tel.: +389 76 434 111 | +389 34 222 300 |
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Read 420 times

Last modified on Сабота, 06/03/2021

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Facebook

Go to top