fbpx

SKY SPA го проширува својот тим

SKY SPA го проширува својот тим

 

SKY SPA го проширува својот тим!
Отворени позиции за фризер, масер и козметичар!
За Повеќе информации обратете се на +389 78 225 866

 

 

Sky Hotel Granicen Premin Bogorodica,
1480 Gevgelija, North Macedonia
Tel.: +389 76 434 111 | +389 34 222 300 |
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Read 416 times

Last modified on Петок, 12/02/2021

Facebook

Go to top