Апартмани Вила Роза

Апартмани Вила Роза Апартмани Вила Роза Апартмани Вила Роза

Објектот располага со модерно опремени апартмани и студија.

Апартманите и студијата располагаат со комплетно опремени бањи, супер опремени модерни кујни, комотни плакари, ТВ, клима, бесплатен интернет.

 

Покрај комфортот за пријатен и удобен престој, на посетителите, Вила Роза ќе им понуди и прекрасен, голем балкон и убаво уреден двор со незаборавен поглед кон езерото.

 

 

Контакт:

Вила Роза - Стар Дојран

телефон: +389 70 442 032

info @vilaroza.mk

За повеќе информации посетете ја веб страната на Вила Роза

www.vilaroza.mk

Локација

Read 8012 times

Last modified on Среда, 24/07/2019

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Go to top