Авто школа ПРИМА

Авто школа ПРИМА

Авто школа ПРИМА е првата автошкола во општина Гевгелија и пошироко со традиција од 25 години постоење.

 

 

Опремена е со најсовремени, комплетно опремени и климатизирани возила како и квалификуван тим од 7 профисионални инструктори и предавачи.

Авто Школа ПРИМА Ви стои на располагање за обуки во следните категории и поткатегории: Обука за А, А1, А2, Б, Ц, Ц1, Ц+Е. Адреса:

Ул. 1-ви Мај

1480 Гевгелија

Р. Македонија

Контакт:

Тел: +389 34 218 282

Моб: +389 70 238 282

Моб: +389 78 238 282

E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.


Веб страна: www.prima.com.mk

Фејсбук: Авто школа Прима

Read 5674 times

Last modified on Четврток, 20/06/2019

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Go to top