Омега-Дент

Омега-Дент

Ординацијата по општа стоматологија ПЗУ Омега Дент

е основана од Д-р Елена Бурова Димитрова на 15ти Април 2015 година.

Осум години тимот на Омега Дент се грижи за Вашата насмевка.

Професионалноста, стручноста, љубезноста и достапноста на тимот на Омега Дент се подготвени за нов блесок на Вашата насмевка.

 

Достапни здравствени услуги:

  • Порцелански коронки и мостови (циркониа, ламинати)
  • Белеење на заби
  • Дентални импланти
  • Трансформација на Вашата насмевка
  • ПРП третмани, мезо терапија
  • Хијалуронски филери
  • Ботокс 

 

 Галерија:

 

 

Kонтактирајте  и Следете не преку:

Фејсбук  Омега Дент

Инстаграм @omegadent1

 

 

Пронајдете ја локацијата на стоматолошката ординација Омега Дент Google maps! 

 


Контакт:

Адреса: Никола Карев бр.2

1480 Гевгелија

моб.. +389 70 444 457

е-маилОваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

За повеќе информации посетете ја официјалната веб страна на ПЗУ Омега Дент.

Веб: www.omega-dent.mk

 

 

 

Go to top