" Boulevard Apartments " Гевгелија

" Boulevard Apartments "  Гевгелија

Идеално место за престој на краток и подолг период за групи и поединци сместен на самиот булевар на влезот во градот.

Располага со 4 типологии на соби и апартмани, комплетно опремени кои ги исполнуваат сите услови.

Кујна, клима, тоалет со туш, LED телевизори, WI-FI, и.т.н. се составен дел од секоја соба.

 

Грижата за своите гости и посветеноста кон нивните потреби претставува главна карактеристика на персоналот.

Се наоѓа во непосредна близина на бензинската станица, супермаркети, ресторани, стоматолошки ординации и на главен пат кој ве поврзува со туристички и рекреативни центри.

Булевар Апартмани Ве очекува во градот каде летната и туристичка сезона трае цела година.

 

Галерија на дел од апартманите.

 

 

Локација:

 

 

Контакт и резервации:

Тел. +389 70 207711

Е-маил  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Адреса:

ул. Булевар бр.13

1480 Гевгелија

 

 

 

 

 

Read 4236 times

Last modified on Понеделник, 20/11/2023

More in this category:

Go to top