Фреш Компани

Фреш Компани

Fresh Company е креативна компанија основана со цел да им овозможи на приватните и бизнис корисници успешно користење на новите технологии.

 

Дејности кои ги нуди се продажба на компјутери и компјутерски компоненти, поставување, одржување и поддршка на компјутерски мрежи и системи како и сервис на електронски уреди.

Гарантира брза и квалитетна поправка и поддршка по поволни цени.

 

 

 

Фреш Компани
телефон: +389 34 211 099
адреса: 7-ми Ноември 57

Ненад Андонов
телефон: +389 70 218 399
email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

 

Read 5001 times

Last modified on Понеделник, 04/03/2019

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Go to top