Едукативен центар ТВИНКИ СКУЛ

Едукативен центар ТВИНКИ СКУЛ

Инвестицијата во сопственото дете е најбитна, поготово од најмала возраст кога детето ја добива основата од која се гради понатаму.

За учењето да биде позабавно и полесно ЕЦ Твинки Скул нуди програми кои вклучуваат:

- Помош при изработување на домашни задачи по сите училишни предмети

- Вежбање и повторување на наставните содржини;

 - Графомоторика;

- Почетно читање и пишување

- Тековни подготовки за на училиште;

- Вовед во математика;Едукативни пакети по достапни цени за секого.
Индивидуален пристап и работа во групи со наставник по одделенска настава Тодорка Маренчева.

 

 

 

 

ПОСВЕТЕНОСТ+ ДОВЕРБА + УСПЕХ = ТВИНКИ СКУЛ

Бидете и вие дел од нашата равенка

 

 

Контакт

Адреса: Железничка бр. 20

тел. 078257980

тел. 078329736

 

Емаил – Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Fb link https://www.facebook.com/tvinkischool

 

Read 1938 times

Last modified on Петок, 29/03/2024

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Go to top