fbpx

Новости-Попусти

Погледнете дел од новата колекција на Бутик Елит.

Спремајте се добро за гужва, испланирајте што сакате да купите, бидете трпеливи и упорни затоа што ПЕТОК(BLACK FRIDAY) е денот кога вашиот производ ќе можете да го имате со попуст и до 70%.

Она што е сигруно е дека не очекува попуст до 70% на најголемиот празник за Техника Black Friday.

Mодерни комбинации за момчиња оваа сезона!

Голем избор на елегантни комбинации за момчиња во продавницата на Дон Андон.

Достапни големини: 12, 18, 24, 30, 36 месеци

Модел 1781
ПРИРОДНА КОЖА
Достапен во Црна, Кафена и Тегет боја
Броеви 36-40

Достапни големини: 12, 18, 24, 30, 36 месеци

Елечиња со две лица, крзнени бундички, дуксерчиња,

Погледнете дел од новата колекција на Бутик Елит.

Џампери имаат три позиции на висина, и 360 степени ротирачко седиште кој овозможува пристап до сите играчки.

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Facebook

Go to top