fbpx

SKY HOTEL со потреба од персонал!

SKY HOTEL со потреба од персонал!


SKY HOTEL има потреба од рецепционер/ка келнер/ка и бармен!

Биди дел од тимот на SKY HOTEL, eдинственото место во градот со уникатен поглед секогаш во потрага по идеалниот тим за создавање незаборавено искуство.


Заинтересираните можат да добијат повеќе информации на следните телефонски брови 076 434 111


 

 

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.gevgelija.biz/mk/sky-hotel#sigProId2c364bb976

 
Sky Hotel Granicen Premin Bogorodica,
1480 Gevgelija, North Macedonia
Tel.: +389 76 434 111 | +389 34 222 300 |
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

 

Read 3741 times

Last modified on Петок, 21/01/2022

Facebook

Go to top