DDental Богданци

DDental Богданци

Стоматолошка ординација DDENTAL

- место каде секојдневно се наоѓа решение за подобрување на оралното здравје и постојано во пресрет на денталните проблеми на своите пациенти. Целосна посветеност, повеќегодишно искуство, современи и модернизирани техники и материјали.

Нуди широк спектар на услуги во сите главни области од професијата - од чистење на забен камен и белеење на заби до ендодонска терапија, нано композитни пломби, "edelweiss veneers", изработка на протетски помагала и дентални импланти.

Доверете се на стручни раце за Вашата насмевка и отстранете го секој проблем на Вашите заби и непца. 

Ординацијата Ви стои на располагање на адреса ул. Маршал Тито бр.39, Богданци. Тел. 070 703 416   

 

Галерија:

 

Пронајдете ја локацијата на стоматолошката ординација DDental преку Google Maps!

  

Контакт:

моб.. +389 70 703 416

Фејсбук  DDental

е-маилОваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Адреса

Маршал Тито бр.39

1484 Богданци

 

Видео

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Go to top