ANK M SPORT Спортска опрема

ANK M SPORT Спортска опрема

Најдобрите светски брендови на спортска облека за мажи, жени и

деца, достапни во сите големини.

Продавницата нуди низа познати имиња на облека и обувки  вклучувајќи ги  ADIDAS, NIKE, CONVERSE, CHAMPION и други. Секогаш ажурирани со најнови пристигнувања.

Лоциран во срцето на самиот плоштад меѓу најдобрите кафулиња овозможува пријатна и лесна достапност во секое време од годината.

 

 

Адреса: 

ул. Маршал Тито бр. 91, Гевгелија

Контакт:

Моб: (+389) 71 926 667

е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Веб продавница: http://www.modelsshoes-sport.com

Фејсбук страна: ANK M SPORT Спортска опрема

Read 5805 times

Last modified on Среда, 04/09/2019

More in this category:

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Go to top