Настан за паметење во Ресторан Cream!

Настан за паметење во Ресторан Cream!

На 21-ви јуни во 20 часот, Ресторан Cream ќе биде домаќин на незаборавен музички настан со настапите на SIGMA BAND и Омер Џафероски!

?✨ Омер Џафероски, познат македонски пејач и финалист на популарното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“,  ќе ja воодушеви публиката со својот талент.

Вечерта ќе биде исполнета со енергија, забава и одлична музика. Ова е настан што не сакате да го пропуштите! ?️?

 

Резервациите се веќе отворени! Обезбедете си место и бидете дел од оваа магична вечер. За повеќе информации и резервации, контактирајте не на ? 077 814 477.

✨ #SIGMABand #OmarZaferoski #RestaurantCream #LiveMusic #Gevgelija #ConcertNight

 

 Локација на Ресторан CREAM

 

Резервирајте 077 814 477
Cream Restaurant - The Art of Taste

 

  Дознајте повеќе за ресторанот CREAM на следниот линк! 

 

Read 5665 times

Last modified on Четврток, 20/06/2024

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Go to top