Алфа Проект

Алфа Проект

Алфа Проект е водечка фирма во градежништвото која речиси три децении дава современ изглед на целокупниот регион.

Во постојан чекор со Европски стандарди нуди најповолни решенија за сечија замисла.
Од темел до кров Алфа Проект претставува гаранција за безбедност и квалитет на вашиот недвижен објект.

 

 

Галерија на дел од изградените објекти

View the embedded image gallery online at:
https://www.gevgelija.biz/mk/346/alfa-proekt#sigProId90d01f79ca

 

 Локација:

 

Повеќе информации за проектирањето и изведбата како и галерија на сите изградени објекти можете да погледнете на официјалната Веб страна на Алфа Проект http://www.alfaproekt.com.mk

 

Друштво за Градежништво и Проектирање

"Алфа Проект" ДООЕЛ

 

Адреса:

Ул. "7-ми Ноември" бр.72/2

Гевгелија, Р. Македонија

Контакт:

Телефон: +389 34 212 116

E-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Бидете фан и следете ги проектите на Алфа Проект преку нивната Фејсбук фан страна @alfaproektgevgelija

 

Read 3272 times

Last modified on Понеделник, 17/06/2019

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Go to top