ИДЕНТИМА - Дојран

ИДЕНТИМА - Дојран

Идентима - Најдобрата дентал ординација на брегот на Дојранското Езеро. Ординацијата ги врши сите едноставни и комплексни зафати поврзани со естетика, одржување и корекција на масткалниот апарат.

Располага со современа опрема и инструменти и со професионален тим кој посветено се грижи за вашето орално здравје. Веднаш до самото шеталиште покрај езерото,

Идентима е место каде секоја интервенција претставува одмор.

 

 

Контакт:

Адреса: Рибарска 3

1487 Стар Дојран

моб.. +389 70 931946

е-маилОваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

За повеќе информации посетете ја официјалната веб страна на Идентима.

Веб: www.identima.mk

 

 

More in this category:

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Go to top