Models Shoes

Models Shoes

Било кој и да прашате ќе се согласи дека најзадолжителниот дел од секоја облека е чевелот.

Минималистичко организирано место исполнето со машки и женски чевли достапни во природна и вештачка кожа. 

Мешавина на брендови и стилови кои опфаќаат од секојдневни обични чизми до штикли во тренд и за елегантни вечерни комбинации. Голем избор за цени со среден опсег. 

Продавницата ќе ја најдете на главниот влез во градскиот трговски центар.

 

Контакт:

ул. Маршал Тито бр.156, Гевгелија

Моб. (+389) 71 926 667

е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Веб: http://www.modelsshoes-sport.com

Следете нè и контактирајте преку нашата официјална Фејсбук страна Models Shoes!

Пронајдете ја нашата локација преку Google maps! 

 

 

Read 5575 times

Last modified on Понеделник, 18/03/2019

More in this category:

Image Gallery

View the embedded image gallery online at:
https://www.gevgelija.biz/mk/295/models-shoes#sigProId91fcf5d263

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Go to top