Бутик " DINO "

Бутик " DINO "

Ексклузивен бутик за машка облека на познати брендови за разумни цени.

Умерен и секојдневен стил за сите сезони фокусиран на неутрални основи и кошули со допир на живост и свежина.

Трезвена гардероба што се вклопува во секој случај и место.

Продавницата се наоѓа пред градскиот трговски центар.

 

 

  Локациијата на Бутик Дино можете да ја пронајдите преку Google Maps

 

Αдреса:

ул. Маршал Тито бр.152, Гевгелија

Контакт: 

Моб. (+389) 71 926 667

е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Read 5127 times

Last modified on Понеделник, 11/03/2019

More in this category:

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Go to top