Бутик KANN

Бутик KANN

Главното место во градот што ги следи најдобрите машки трендови во светот.

Сигурна дестинација за урбана гардероба. Соодветна облека, додатоци и чевли за безвременски и машки стил кој комбинира традиционалност со независност. Се наоѓа на главниот плоштад во градот.

 

 

 

Адреса:

ул.Маршал Тито згр. 1/6, Гевгелија

Контакт: 

Моб. (+389) 71 926 667

е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Read 5377 times

Last modified on Понеделник, 17/12/2018

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Go to top