Бутик ELIT

Бутик ELIT

Бутик ELIT  е место кое опфаќа повеќе категории на женска облека и модни додатоци

за постојано да се чувствувате во тек со актуелната мода. Фустани, панталони, маици, кошули, комплети и многубројни додатоци со кои можете да ја обновите вашата гардероба.

Посебно внимание и посветеност кон изборот на модели кој ви дава елегантен изглед во секоја сезона и пригода.

Отворен секој ден освен  од 09ч. до 21ч. се наоѓа на ул. Маршал Тито 110/5, Гевгелија

 

Галерија:

 

Локациијата на Бутик ELIT можете да ја пронајдите преку Google Maps.

 Αдреса:

ул. Маршал Тито бр.110/5, Гевгелија

Контакт:

Моб. (+389) 78 456 885

Фејсбук: Butik Elit

е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Read 4231 times

Last modified on Вторник, 28/01/2020

More in this category:

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Go to top