Бутик F F MEN

Бутик F F MEN

F F MEN е бутик наменет исклучително за посилната страна.

Во секоја сезона нуди освежувачки комбинации на облека и модни додатоци одржувајќи го вашиот изглед современ и млад.

Од алишта за секојдневно носење и causal изглед до одела и костими за различни пригоди. Нуди голем избор на фармерки, панталони, маици, блузи, кошули, палта со и без ракав и друго со цел да ги задоволи различните вкусови на секоја генерација.

Отворен секој ден освен  од 09ч. до 21ч. се наоѓа на ул. Гевгелиски Партизански Одреди, Гевгелија.

 

Αдреса:

ул. Гевгелиски Партизански Одреди,

1480 Гевгелија

Контакт:

Моб. (+389) 78 456 885

Фејсбук: Butik F F MEN

е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Read 3420 times

Last modified on Понеделник, 13/01/2020

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Go to top