Ново во MODELS SHOES - Женски получизми

Ново во MODELS SHOES - Женски получизми

Модел 1781
ПРИРОДНА КОЖА
Достапен во Црна, Кафена и Тегет боја
Броеви 36-40

 

 

 

Продавницата ќе ја најдете на главниот влез во градскиот трговски центар.

Контакт:

Моб. (+389) 71 926 667

е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Веб: http://www.modelsshoes-sport.com

Фејсбук страна: Models Shoes!

Адреса:

ул. Маршал Тито бр.156, Гевгелија

Пронајдете ја нашата локација преку Google maps! 

 

 

Read 4273 times

Last modified on Четврток, 17/10/2019

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Go to top