Кофриз

Кофриз

КОФРИЗ произведува: цевасти грејачи, керамички инфра грејачи,

флексибилен јажест грејач, керамички грејачи, миканитни појасни грејачи, патронски грејачи, регулатори, термо сонди и подно греење.

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.gevgelija.biz/mk/315/kofriz#sigProIdee880ea93d

Локација:

 

Контакт:

ул. Моински Пат Б.Б, Гевгелија

Моб. (+389) 70 320 465

факс: (+389)34-215-836

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Веб: www.kofriz.com.mk

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Go to top