SKY SPA го проширува својот тим

SKY SPA го проширува својот тим

 

SKY SPA го проширува својот тим!
Отворени позиции за фризер, педикир и маникир!
За Повеќе информации обратете се на телефонските броеви 

078 225 866

076 434 111

Sky Hotel - Sky Spa

 

Sky Hotel Granicen Premin Bogorodica,
1480 Gevgelija, North Macedonia
Tel.: +389 76 434 111 | +389 34 222 300 |
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

 

Read 3168 times

Last modified on Петок, 10/09/2021

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Go to top