fbpx

Омега Дент - Свeчено отвaрање на новите простории

Омега Дент - Свeчено отвaрање на новите простории

Омега Дент со голема радост Ве поканува во новоотворените простории на

 ул. Никола Карев бр.2 на патот за Негорски бањи, наспроти Солун 53.

Долгогодишниот квалитет и понудата на врни стоматолошки услуги одсега со најсовремен изглед.


Секогаш во пресрет кон желбите на своите клиенти и нудејќи ги последните достигнувања во својата област Омега Дент го прошири својот спектар на услуги. Затоа не трошете напразно зборови Омега Дент го има последнит збор во стоматологијата.

 

 

Пронајдете ја нашата локација преку Google maps! 

 


Контакт:

Адреса: Никола Карев бр.2

1480 Гевгелија

моб.. +389 70 444 457

е-маилОваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Следете нè и контактирајте преку нашата официјална Фејсбук страна Omega-Dent!

Повeќе информации за услугите на Омега Дент ќе ги пронајдете на следниот линк.

 

 

 

Read 4984 times

Last modified on Вторник, 19/03/2019

Era cosmetics by Elena Risteska

Era cosmetics by Elena Risteska

Facebook

Go to top