fbpx

MODELS Sport

MODELS Sport

Ако барате најдобра спортска облека и обувки по најниска цена, тогаш сте на вистинското место.

Продавница која ви ги нуди најдобри атлетски брендови за секаков вид на вежбање и спорт.

Се наоѓа во близина на главниот плоштад и е место кое може да го мотивира секој почетник, професионалец или повремен спортист.

 

 

Контакт:

ул. Маршал Тито бр. 152, Гевгелија

Моб. (+389) 71 926 667

е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.


Веб: http://www.modelsshoes-sport.com

 

Read 2164 times

Last modified on Четврток, 25/07/2019

More in this category:

Facebook

Go to top